Кошик
8 відгуків
+380504214730
+380678881444

Укравіт

Укравіт

Сільське господарство для України — це стратегічна галузь економіки. Україна входить до числа світових лідерів по виробництву та експорту сільськогосподарської продукції. Можливості та потенціал нашої держави — величезні.

В сучасних складних кліматичних умовах вирощування сільськогосподарських культур особливого значення набуває своєчасний і високоякісний захист рослин із спільним використанням високоефективних пестицидів та добрив з мікроелементами, які відмінно використовуються у бакових сумішах та адаптовані до усіх ґрунтовокліматичних зон.

Надійним помічником у вирішенні таких завдань є хімічні засоби захисту рослин від корпорації UKRAVIT, які випускаються також під торгівельну маркою «Аптека садівника». Продукція UKRAVIT з кожним роком набуває все більшої популярності серед аграріїв не тільки України, а й поза її межами. За останні роки налагоджений експорт до Молдови та Грузії, де препарати компанії вже зайняли провідні позиції на аграрному ринку країн-партнерів, а завдяки співпраці з мультинаціональними компаніями ми зможемо експортувати свою продукцію і до країн Євросоюзу.

Представлені в каталозі препарати із регламентами їх застосування дозволяють на сучасному рівні виробляти сільськогосподарську продукцію за європейськими стандартами.

 

1 2 ... 5

UKRAVIT ― аграрна корпорація, один з лідерів ринку засобів захисту рослин. Основними напрямками діяльності корпорації є високоякісне виробництво та продаж пестицидів, добрив з мікроелементами, що інтенсивно застосовуються в сучасному ресурсоощадному землеробстві, засобів для знищення гризунів та побутових комах. Виробничі можливості корпорації направленні на забезпечення попиту у промисловому секторі та у сегменті приватних господарств. Сьогодні ми пропонуємо інноваційні та бюджетні рішення які перевірені часом для сільськогосподарських виробників усіх ґрунтово-кліматичних зон України з використання високоякісних хімічних засобів захисту рослин. «Укравіт» допомагає оптимізувати витрати виробника на захист посівів та досягти максимальної рентабельності виробництва як у багатогалузевих господарствах, так і в приватному секторі. З метою зменшення факторів небезпеки і захисту населення від зооантропонозних інфекцій, створення безпечних умов господарювання та проживання населення України, мінімізації економічних збитків від шкідливих організмів у народному господарстві, корпорація здійснює оптовий та роздрібний продаж препаратів для дезінсекції та дератизації.

Продукція ТМ «Укравіт» відрізняється своєю «класичною» оригінальністю і вже 15 років задовольняє смаки всіх без винятку сільськогосподарських виробників. Препарати компанії забезпечують 100% захист сільськогосподарських культур від комплексу шкідливих видів комах, кліщів, гризунів, збудників хвороб рослин (грибів, бактерій, вірусів, мікоплазм), а також бур’бур'янів.