Корзина
Нет отзывов, добавить
+38(097)555-81-81
РИЗОАКТИВ Інокулянт для сої та гороху
Контакты
Агробаза Плюс ООО
+38097555-81-81
Юрий
УкраинаДнепропетровская областьКаменскоепр. Гимназический, 4451925
Карта

РИЗОАКТИВ Інокулянт для сої та гороху

РИЗОАКТИВ  Інокулянт для сої та гороху
  • В наличии
  • Оптом и в розницу

360 грн./кг

Показать оптовые цены
РИЗОАКТИВ  Інокулянт для сої та гороху
360 грн./кг
В наличииРИЗОАКТИВ Інокулянт для сої та гороху
Купить
+38097555-81-81
  • +38097555-81-81
Купить
+38097555-81-81
  • +38097555-81-81
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

РИЗОАКТИВ 

Інокулянт для сої та гороху

Призначення: Інноваційний препарат, високоактивних, конкурентоздатних бульбочкових бактерій для передпосівної обробки насіння сої та гороху, що забезпечує утворення на коренях рослин потужного нодуляційного апарату (від англ. nodule – бульбочка). Інокулянт сприяє поліпшенню азотного живлення бобовими культурами, характеризується стійкістю до згубної дії чинників навколишнього природного середовища. Застосування препарату зумовлює активний ріст та розвиток рослин, призводить до зростання врожайності та якості насіння.

Діюча речовина: Bradyrhizobium japonicum, Rhizobium leguminosarum bv. pisum.

Вміст діючого чинника: 5 – 6 млрд кл/мл, 4 – 5 млрд кл/г.

Препаративна форма: рідина, порошок (торф, активоване вугілля).

Культура, що обробляється: соя, горох.

Норма витрат: 2 л/т, 2 кг/т.

Спосіб обробки: передпосівна обробка насіння.

Особливості застосування

Препарат Ризоактив випускається в трьох марках, Р (рідкий), Т (на основі торфу), В (на основі активованого вугілля), завдяки чому може використовуватися для передпосівної обробки насіння в господарствах з різним технічним оснащенням (ручна обробка, безпосередньо в сівалках, обробка за допомогою протруювальних машин). Удосконалені формули усіх трьох марок забезпечують рівномірний розподіл препарату в масі насіння та гарантоване покриття кожної насінини. Високий вміст діючого чинника на момент обробки дозволяє здійснювати її завчасно. Для захисту насіння та проростків від шкідників та хвороб дозволяється сумісне використання (в одній баковій ємності) препарату з хімічними пестицидами.

Спосіб застосування

Обробку насіння здійснюють в місці де немає потрапляння прямих сонячних променів. Інокуляція може здійснюватися сухим та вологим способом. Для вологого способу заборонено використовувати хлоровану воду. З метою запобігання втрати сипучості та надмірного пошкодження насіння необхідно контролювати кількість води. При виборі порошкоподібної форми рекомендується додавати до робочого розчину прилипач, що безкоштовно додається в комплекті з препаратом. З практичного досвіду рекомендуємо обирати марку Р для обробки насіння в протрюювальних машинах, марку Т – для обробки в ручну та за допомогою бетономішалок, марку В – для обробки безпосередньо в сівалці.

Переваги

Вартість препарату в 4 – 6 разів нижча порівняно з аналогічними продуктами

Підвищення якості насіння за вмістом білка на 2,0 – 2,5%

Збільшення врожайності на 0,3 – 0,8 т/га

Широкий діапазон способів обробки

Толерантність до ряду пестицидів

Можливість завчасної обробки

Удосконалена формула та високий вміст діючого чинника

Поліштамовий препарат

Механізм дії препарату

Бульбочкові бактерії Bradyrhizobium japonicum та Rhizobium leguminosarum вступають в симбіотичні стосунки з рослинами сої та гороху, здійснюють процес біологічної фіксації азоту, покращуючи їх азотне живлення. В препараті під сою поєднано три високоактивних штами азотфіксувальних бактерій Bradyrhizobium japonicum, в якій кожен характеризується крім симбіотичних (вірулентність, конкурентоздатність, нітрогеназна активність), спектром специфічних властивостей. Що забезпечує стимуляцію розвитку кореневої системи (продукування речовин фітогормональної природи); різні швидкості росту біоагентів підвищують імовірність утворення симбіотичного апарату (бульбочок) в продовж вегетації культури. Крім того вони володіють високою адаптивною здатністю до різних грунтових та погодних умов. Створена композиція є комплементарною до більшості сортів сої вітчизняної та зарубіжної селекції.

Термін придатності: рідина (6 місяців при температурі +5…+8о С), порошок (6 місяців при температурі +5…+15о С). Термін проведення бактеризації насіння до посіву: рідина 0 – 30 діб, порошок 0 – 14 діб.

Фасування: каністри – 1 л, 5 л, 10 л, коробки – 1 кг, 2 кг.

Характеристики
Основные атрибуты
Препаративная форма  Порошок
Страна производительУкраїна
Хранение
Срок хранения6.0(мес)
Минимальная температура хранения5.0(град.)
Максимальная температура хранения15.0(град.)
Информация для заказа
  • Цена: 360 грн./кг