Корзина
6 отзывов
Агробаза Плюс
+380504214730
+380678881444

Фунгіциди Аскра Xpro BayerCropScience AG

  • В наличии
  • Оптом и в розницу

1 635,69 грн.

Показать оптовые цены
+380678881444
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Фунгіциди Аскра  Xpro BayerCropScience AG
Фунгіциди Аскра Xpro BayerCropScience AGВ наличии
1 635,69 грн.
+380678881444
Купить

Описание

Фунгіциди Аскра  Xpro

Тара: 5 л Діюча речовина: біксафен, 65 г/л + флуопірам, 65 г/л + протіоконазол, 130 г/л Препаративна форма: концентрат, що емульгується Інноваційний фунгіцид для контролю широкого спектру листових захворювань зернових культур.     Механізм дії: Аскра® Xpro інноваційний фунгіцид нового покоління для контролю цілого комплексу хвороб ячменю та пшениці. До складу фунгіциду входять дві діючи речовини біксафен та флоупірам які належать до класу SDHI (інгібітор сукцинатдегідрогенази), та протіоконазол з класу азолів. Завдяки механізмам дії - інгібування біксафеном функції мітохондрій в ланцюжку транспорту електронів в процесі дихання за рахунок пригнічення ферменту сукцинатдегідрогенази, інгібування протіоконазолом диметилази, ферменту, який відповідає за біосинтез стеролів, що у свою порушує цілісність клітинних стінок грибів-патогенів та призводить до загибелі останніх, а флуопірамом зупиняє функцію мітохондріального дихання в клітинах патогену (комплекс ІІ), відбувається потужний профілактичний та лікувальний контроль грибів-патогенів. Як наслідок відмічається і позитивний вплив на фізіологічний стан рослин, вони стають зеленішими з краще розвинутою листовою масою, потужнішою кореневою системою. Властивості: ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Препарат використовується на ячмені чи пшениці з метою профілактичної чи лікувальної обробки. Висока норма препарату використовується в умовах високого тиску захворювань або при запізненні з обробкою, коли патоген вже розвивається у рослинах. Вища норма використання препарату забезпечує довший контроль патогенів, відповідно зменшення норми призводить до скорочення періоду захисної дії фунгіциду. Проте все це залежить від конкретних погодньо-кліматичних умов та виду патогенів. На ячменеві перше обприскування рекомендовано у фазу ВВСН 31-32, початок виходу у трубку, друге обприскування проводиться у фазу прапорцевого листка. На пшениці рекомендовано до використання для другої обробки, у фазу прапорцевого листка, який найбільше впливає на продуктивність рослин.

Строк останньої обробки до збирання врожаю, днів: 30. Не застосовувати пізніше вказаного строку останньої обробки до збирання врожаю.
Максимальна кратність обробок: 2.
Фітотоксична дія на культурні рослини відсутня, за умови дотримання рекомендацій щодо застосування.
Строки виходу людей для проведення механізованих робіт (днів) – 3, ручних робіт – не регламентується.
Роботу з препаратом проводити з використанням засобів індивідуального захисту: респіраторів, захисного одягу, рукавиць та окулярів.

ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯ

З метою забезпечення високої якості покриття рослин робочим розчином, використовувати відповідне обладнання та дотримуватись рекомендованих норм. Рекомендований об’єм робочого розчину: 200 – 300 л/га. Рекомендовані показники якості води: твердість не більше 350 мг/л (ррm) або 0,7 мСм/cм за показником електропровідності; рН розчину в межах 6 – 7 одиниць.

Характеристики

Основные
Содержание действующего веществайодосульфурон, 25 г/л + амідосульфурон, 100 г/л + мефенпір-діетил (антидот), 250 г/л
Производитель  Bayer

Информация для заказа

  • Цена: 1 635,69 грн.