Корзина
6 отзывов
Агробаза Плюс
+380504214730
+380678881444

Гербицид Чеккер Xtend BayerCropScience AG

  • В наличии
  • Оптом и в розницу

2 047,39 грн./кг

Показать оптовые цены
+380678881444
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Гербицид Чеккер  Xtend BayerCropScience AG
Гербицид Чеккер Xtend BayerCropScience AGВ наличии
2 047,39 грн./кг
+380678881444
Купить

Описание

Гербицид Чеккер  

Діюча речовина: амідосульфурон, 40 г/кг, дифлюфенікан, 240 г/кг, йодосульфурон, 10 г/кг, мефенпір-діетил, 100 г/кг Препаративна форма: водорозчинні гранули Тара: 3 кг.     Новий високоефективний гербіцид для контролю широкого спектру дводольних бур’янів     Механізм дії:

Дифлуфенікан має потужну контактну дію і є інгібітором біосинтезу каротиноїдів та здатний проникати до рослин бур’янів через корінь та стебло. Утворює на поверхні ґрунту стійку плівку-екран, завдяки чому проявляється довготривалий контроль сходів нових хвиль бур'янів.

Амідосульфурон та йодосульфурон мають повну системну дію - акропетальний та базипетальний напря- мок руху у середині рослин бур’янів, через що проникають в усі частини рослини. Мають потужну активну дію вже через кілька годин після обробки.

Амідосульфурон інгібує біосинтез деяких амінокислот, зупиняючи поділ клітин та ріст чутливих бур’янів. Йодосульфурон-метил є інгібітором синтезу ацетолактатсинтетази, незворотне пригнічення якої призводить до порушення синтезу білків та амінокислот в рослинах бур’янів, при цьому останні зупиняють ріст і відмирають.

Мефенпір-диетил – антидот, що прискорює процеси метаболізму та детоксикації діючих речовин у культурі, але не в бур’янів.

Властивості:

Новий ефективний післясходовий гербіцид контактно-системної дії для осіннього застосування на озимих пшениці та ячмені для контролю дводольних бур’янів.

 

ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендується дрібнокрапельне обприскування з нормою витрати робочої рідини 150–300 л/га для внесення польовими агрегатами залежно від його типу: наприклад, придатні плоскоструменеві форсунки, тиск рідини — 2,5–3 кг/см2, швидкість руху агрегатів — 6–7 км/год.

ПЕРЕВАГИ Контроль падалиці всіх видів ріпаку Надійний контроль дводольних видів Кращий розвиток рослин – вища зимостійкість Можливість розкриття потенціалу культури Зниження конкуренції за життєво необхідні ресурси на початку росту Швидший прогрів міжрядь весною – краще для розвитку Наявність антидоту у складі - безпечність Невисока норма – зручна логістика Швидка розчинність Надійний контроль підмаренника чіпкого

 

Характеристики

Основные
Содержание действующего веществаІзоксафлютол, 225 г/л + тієнкарбазон-метил, 90 г/л + ципросульфамід, 150 г/л
Производитель  Bayer

Информация для заказа

  • Цена: 2 047,39 грн./кг