Корзина
6 отзывов
Агробаза Плюс
+380504214730
+380678881444

Гербіцид ТОЛАЗИН

  • В наличии

193,36 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 500 грн.

+380678881444
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Гербіцид  ТОЛАЗИН
Гербіцид ТОЛАЗИНВ наличии
193,36 грн.
+380678881444
Купить

Описание

Гербіцид  ТОЛАЗИН

Діюча речовина:

s-метолахлор , 312,5 г/л
тербутилазин , 187,5 г/л

Препаративна форма:

суспензійна емульсія

Тара:

каністра 20 л

Комбінований ґрунтовий та післясходовий гербіцид для знищення основних однорічних злакових і дводольних бур’янів у посівах соняшнику та кукурудзи.

● Широким спектром контролю однорічних видів бур’янів;

● Період захисної дії – 6-8 тижнів;

● Стримує появу нової хвилі бур’янів за рахунок ґрунтової дії препарату;

● Гнучкість у застосуванні - можливість використання на кукурудзі і сорго як грунтового і як страхового гербіциду;

● Відсутність резистентності і післядії препарату;

● Відсутня фітотоксичність на культурні рослини при дотриманні рекомендацій;

● Можливість застосування на батьківських формах культур.

 

Рекомендації щодо застосування

● У досходовий період для підвищення ефективності рекомендується вносити препарат під передпосівну культивацію, але не глибше ніж на 3 см.

● Технологію обробки з передпосівною заробкою препарату доцільно проводити, коли очікується посушлива погода або якщо є загроза вітрової ерозії.

● Норма витрати робочого розчину у досходовий період– 300-400 л/га.

● Після появи сходів препарат можна застосовувати на кукурудзі у фазі 3-5 листків із нормою витрати робочого розчину 200-300 л/га. ● Важливим моментом при післясходовому внесенні є фаза розвитку бур’янів. На момент внесення гербіциду однорічні злакові бур’яни повинні бути у фазі 1-2 листків, однорічні дводольні – від фази сім’ядоль до фази 2 справжніх листків.

● Застосування препарату за несприятливих погодних умов (приморозки, висока температура повітря, посуха) знижує його ефективність.

УВАГА!

● Під час зберігання продукту можливе розшарування, яке не впливає на його ефективність. Перед внесенням обов’язково ретельно збовтати вміст каністри!

● Найвищу ефективність Толазин проявляє за умов внесення на вологий грунт з дрібногрудкуватою структурою з мінімальним розривом між посівом і оприскуванням. Наприклад, вдень проходить посів, а ввечері проводиться внесення грунтових гербіцидів.

● Промивання препарату через надмірну кількість опадів або потрапляння гербіциду на поверхню листя разом із краплями дощу може призвести до пошкодження або загибелі рослин сої та соняшнику.

Толазин – гербіцид системної дії, інгібітор процесів біосинтезу і фотосинтезу. Дві діючі речовини переважно контролюють однорічні бур’яни, які проростають.

Тербутилазин – інгібітор фотосинтезу – поглинається як корінням (при грунтовому застосуванні), так і листям бур’янів (при післясходовому внесенні). Переміщуючись по ксилемі рослини, блокує процес фотосинтезу, у результаті чого чутливі бур’яни жовтіють і гинуть. Краще контролює дводольні бур'яни.

S-метолахлор – інгібітор процесів біосинтезу ліпідів та жирних кислот – діє на етапі проростання бур’янів, порушуючи процеси поділу клітин і блокуючи початкові стадії мітозу.

 

Информация для заказа

  • Цена: 193,36 грн.