Корзина
8 отзывов
+380504214730
+380678881444
Гербіцид ДІЛАР

Гербіцид ДІЛАР

  • В наличии

1 351,75 грн.

Купить
+380678881444
Описание
Информация для заказа

Гербіцид ДІЛАР

Діюча речовина:

клопіралід , 750 г/кг

Препаративна форма:

гранули, які диспергуються у воді

Тара:

пакет 2 кг

Високоефективний гербіцид системної дії для знищення бур’янів із сімейств: астрові, бобові, пасльонові, зонтичні і гречані.

● Знищує і надземні органи бур’янів, і кореневу систему;

● Очищує сівозміну від осотів: має виняткову дії на них практично у всіх фазах росту;

● Успішно пригнічує ряд інших проблемних бур’янів – як однорічних (види ромашки, гірчака), так і багаторічних, у тому числі стрижнекореневих (кульбаба, чортополох);

● Застосовується на широкому спектрі с/г культур: зернових колосових, кукурудзі, цукрових буряках, ріпаку, льоні, цибулі, часнику;

● Хороший партнер для бакових сумішей з фунгіцидами та інсектицидами компанії.

Механізм дії

Клопіралід контролює коренепаросткові бур’яни: він проникає в основному через листя рослин, швидко потрапляючи в точку росту і коріння. При накопиченні клопіраліду у меристемі та молодому листі порушуються гормональний баланс і синтез протеїну, що призводить до зупинення росту бур’янів. Токсичний ефект досягається шляхом впливу на процеси дихання клітин бур’янів. Швидкість дії

Візуальні ознаки знищення бур’янів препаратом з’являються через 4-7 діб після обробки. Повне знищення настає через 10-15 діб.

Рекомендації щодо застосування

● Оптимальна температура навколишнього середовища – від +12 °C до +25 °C. Уникайте застосування препарату в очікуванні або відразу після заморозків!

● Обприскування рекомендовано в момент активного росту бур’янів: фаза 2-8 листків у однорічних; 2-4 листка у гірчака і 10-15 см (розетка) у багаторічних коренепаросткових бур’янів.

● Меншу серед зареєстрованих норм витрати можна застосовувати при середньому ступені забур’яненості осотом у фазі розетки.

● При високому ступені забур’яненості та при більш розвинених фазах осоту, а також при наявності у посівах рослин гірчака необхідно використовувати максимальну зареєстровану норму.

● Для підвищення ефективності роботи продукту використовуйте АгроПАВ у нормі 0,2 л/га(0.1% розчин) .

УВАГА!

● При використанні гербіциду Ділар у бакових сумішах із препаратами на основі сульфонілсечовин слід провести тест на сумісність, врахувати синергізм дії діючих речовин (зменшити норми) та обробити невелику ділянку поля.

 

  • Цена: 1 351,75 грн.
Гербіцид ДІЛАРГербіцид ДІЛАР
В наличии
1 351,75 грн.
Купить
+380678881444