Корзина
7 отзывов
+380504214730
+380678881444

BayerCropScience AG

«Байєр» та, зокрема, підрозділ захисту рослин («Кроп Сайєнс») є одним із лідерів українського ринку засобів захисту рослин, пропонуючи дієві препарати високої якості. У 2016 році компанія «Байєр» в Україні пропонує 77 видів засобів захисту рослин, серед яких 22 гербіцида, 10 інсектицидів, 27 фунгіцидів, 15 протруйників, а також 3 регулятори росту та прилипачі. Кожен з продуктів до початку масового виробництва проходить багаторічні ретельні дослідження та випробування для досягнення високих дієвих якісних характеристик за максимальної безпечності для людей, тварин, культурних рослин тощо.
1 2 3

«Байєр» хоче бути для наших споживачів не лише надійним виробником і постачальником якісних засобів захисту рослин, а партнером, на якого можна розраховувати на всіх етапах господарювання! 
Ми прагнемо поділитися з Вами всіма сучасними знаннями й технологіями, що існують на ринку. I саме тому пропонуємо доступ до агрорішень «Байєр»! Завдяки яким, ви зможете повною мірою реалізувати свій величезний сільськогосподарський потенціал.

  • Фінансові рішення – світові практики управління фінансами та залучення капіталу.
  • Агрономічні рішення – сучасні інструменти для підвищення ефективності вирощування культур.
  • Агроменеджмент-рішення – оптимізація бізнес-процесів та передові підходи в управлінні підприємством.
  • Рішення маркетингу збуту – ваша підтримка в питаннях реалізації продукції